19 | 03 | 2024

Korstnapühkija, keda ei soovita

Tähelepanekud korstnapühkijate kohta, häid asju ja asju, mis võiksid paremini olla.
Palun tehke foorumisse omavahel mitteseotud asjade ja juhtumite kohta uus teema (nupp "Uus teema"!)
Foorumi reeglid
Foorumisse võib huviline postitada oma arvamusi ja ettepanekuid. Foorumi omanik toimetab kasutajate postitusi oma parema äranägemise järgi ja ei vastuta ei postituste sisu ega selle kasutamise tagajärgede eest.

Korstnapühkija, keda ei soovita

PostitusPostitas Kersti » 01 09 2017, 10:04

Ei soovita mitte kellelegi Kalle Kornel`it.
Terve elamine on nõgine, enda järelt koristamine on rohkem kui puudulik, korstnapühkija tuli tavalistes kaltsudes, ei mingit vormi, väga üleolev ja vastiku käitumisega. Käis ümber maja ja rögatses ja tatistas oma rõvedat sülge maha... WC-s oli isegi prill-laud nõgiseks höörutud. Ei soovita mitte kellelegi.
Lisaks mustas teiste pottseppade tööd.
Väga halva mulje jättis.
Kersti
 

Re: Korstnapühkija, keda ei soovita

PostitusPostitas Ojah » 17 09 2017, 22:32

https://www.inforegister.ee/AWNHRWP-KALLE-KORNEL

Ehk tasuks veidi eeltööd teha ja tulevikus hoopis mõni koja liige tellida

Koja liikmete kontaktid leiab siit http://www.korsten.ee/korstnapyhkijate-kontaktid
Ojah
 

Re: Korstnapühkija, keda ei soovita

PostitusPostitas Jupsik » 25 06 2021, 08:29

NB!!! Ärge te mingil juhul kutsuge Ahti Eelmäed!!! Te saate šoki ja kogu päevaks saate paha tuju....- põete veel järgmise nädala takka otsa! See on selline inimene kellel puuduvad täielikult normaalsed inimlikud käitumiskombed. Ta tuleb —- ei öelda “tere”, mis oleks elementaarne kliendi juurde tulles. Kui ise teretad, ega ka siis ei vastata— ta kõnnib lihtsalt sinust üle sõna otseses mõttes. Kui midagi küsida, siis ta karjub! KARJUB!!! Midagi vastu öelda ei või, siis öeldakse, et nina on MINUL liiga püsti! Iga asjaga hakatakse norima ja kritiseerima selle asemel, et seletada rahulikult, mis on valesti ja anda abi, kuidas saaks neid vigu parandada. Ei ole mitte kunagi saanud oma elu ajal nii traumeerivat teeninduse kogemust - Olen ju mina siiski klient, kes maksab ja korstnapühkija on klienditeenindaja ....- või olen asjast valesti aru saanud? ... et kui mustas ülikonnas mees tuleb, siis pean mina olema alandatav ja mul pole mitte mingisugust sõna õigust oma arvamusi ja küsimusi avaldada. Lihtsalt jube! Kuidas küll võivad niisugused inimesed olla sellisel tööl, kus on vaja inimestega suhelda???
Jupsik
 

Re: Korstnapühkija, keda ei soovita

PostitusPostitas Raido » 01 12 2021, 18:34

Tere, olen eelpool mainituga mis puudutab Ahti Eelmäe tööd ja olemust olen täitsa nõus. Kirjelduse järgi võib inimese ära tunda. Ebaviisakas, mühakas ja kohmakas inimene. Lõhkus korstna mütsi ja seda isegi ei maininud. Kui sellest juttu tegin siis eks ikka õigust ülegi. Loopis ja peksis katuse luuki ning vigastas katuse ja luugi värvi. Ühe korstna jättis pühkimata kuna see pidi olema kirikutorn. Kindlasti ei lase ma teda enam oma koju. Tuju sellise suhtumise ja suhtlemise oskuse pärast kauaks rikutud. Väga ebameeldiv kogemus ja osa tööd ka tegemata. Kindlasti ei soovita!!!
Raido
 

Re: Korstnapühkija, keda ei soovita

PostitusPostitas Raido » 12 12 2021, 00:20

Tere, olen eelpool mainituga mis puudutab Ahti Eelmäe tööd ja olemust olen täitsa nõus. Toimetab firmas Korstnakoll Oü Kirjelduse järgi võib inimese ära tunda. Ebaviisakas, mühakas ja kohmakas inimene. Lõhkus korstna mütsi ja seda isegi ei maininud. Kui sellest juttu tegin siis eks ikka õigust ülegi. Loopis ja peksis katuse luuki ning vigastas katuse ja luugi värvi. Ühe korstna jättis pühkimata kuna see pidi olema kirikutorn. Kindlasti ei lase ma teda enam oma koju. Tuju sellise suhtumise ja suhtlemise oskuse pärast kauaks rikutud. Väga ebameeldiv kogemus ja osa tööd ka tegemata. Kindlasti ei soovita!!!


Viimati tõstisAnonymous, 12 12 2021, 00:20.
Raido
 


Mine Korstnapühkijad ja nende töö



cron
Bridge by mehdiplugins.com
Bänner
Bänner
Koda soovitab