30 | 11 | 2023

Päästeameti küttesüsteemide puhastamise andmebaas

Foorumi reeglid
Foorumisse võib huviline postitada oma arvamusi ja ettepanekuid. Foorumi omanik toimetab kasutajate postitusi oma parema äranägemise järgi ja ei vastuta ei postituste sisu ega selle kasutamise tagajärgede eest.

Postita vastus


See küsimus võimaldab ennetada automaatseid sisestusi.
Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Smailid on SEES
Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Päästeameti küttesüsteemide puhastamise andmebaas

Re: Päästeameti küttesüsteemide puhastamise andmebaas

Postitus Postitas Korstnapühkija » 11 01 2021, 14:36

Akti saab objekti omanik andmebaasist vaadata pärast korstnapühkija poolt andmete sisestamist.
Arve või kviitung teenuse eest tasumise kohta saab (või tuleb) küsida korstnapühkijalt eraldi.

Re: Päästeameti küttesüsteemide puhastamise andmebaas

Postitus Postitas Külaline » 20 12 2020, 06:31

Kliendina tahan maksta küttesüsteemi kontrollijale-puhastajale kohe, kui akt käes (kortermaja). Kuidas kliendina akti näha saan?

Korstnapühkija ei taha äririski ja tahab kah esimesel võimalusel tasu saada või vähemalt kirjalikku kinnitust. Kas saan tellijana akti kinnitada? Võlaõiguslikult on oluline, etselliselt kinnitades saaks akti lisada ka hinna.

Re: Päästeameti küttesüsteemide puhastamise andmebaas

Postitus Postitas Andres » 28 05 2017, 07:25

Lisan digiallkirja esitisele ja hiljem esitist alla laadides näitab, et digiallkiri on kehtetu, viga allkirjastamisel. ID kaart just vahetatud uue vastu, vanaga oli sama asi.
Endiselt segane, mis on küttesüsteemi tunnus, korstnaid ilma tunnuseta lisada ei saa

Re: Päästeameti küttesüsteemide puhastamise andmebaas

Postitus Postitas Andres » 27 01 2017, 07:22

Kui töö tellijaks on korteriühistu , või on haldusfirma ja omanik on ettevõte, pole võimalik registrikoodi sisestada

Re: Päästeameti küttesüsteemide puhastamise andmebaas

Postitus Postitas Anti Nöör » 12 01 2017, 11:43

Proovisin ka. esialgu tundub ikka üsna segane ja toores. Üks küsimus on kindlasti nagu juba eelnavalt kirjutati, kas aktile peab panema hoone omaniku andmed või kuidas siis kui on üürnik kes tellib töö? Tegin prooviakti, salvestasin ja pärast tahtsin teha samale objektile uut akti teistsuguse otsusega (et kütmise peatamine ja seejärel ka ettepanek) siis ei leidnud kohta kus uut akti samale aadressile sisestada. Allkirjastasin akti ka ja printisin välja aga väljaprinditud lehel olid küll kliendiandmed ja info küttesüsteemi kohta aga puudub igasugune informatsioon töö teostanud korstnapühkija kohta. Kindlasti tuleb küsimusi veel.

Re: Päästeameti küttesüsteemide puhastamise andmebaas

Postitus Postitas Ian » 12 01 2017, 01:39

- „Kütteregistri“/“küttesüsteemide puhastamise andmebaasi“ arendamiseks vajaliku tagasiside andmine oleks palju sisukam kui saaks teada milliseid õigusakte millisel kujul kavatsetakse seoses „kütteregistri“ rakendamisega muuta ning andmekogu põhimääruse olulised punktid peaksid määruse eelnõu või -projekti vormis ka olemas olema. Ma tagasihoidlikult arvan, et see on praegusel juhul isegi olulisem kui mõne nupukese asukoht ja nimi ekraanil.
Ei tea millele tähelepanu pöörata kui ei saa päris lõpuni aru, mis on selle rakenduse eesmärk- kas sellest peaks kujunema kütteseadmete/küttesüsteemide register, keskne kontroll ja arvestuse pidamine korsntapühkijate tegevuse üle, on see pelgalt alternatiivne lahendus korstnapühkimise akti/ettepaneku koostamiseks ning edastamiseks või hoopis PäA dokumendihaldussüsteemi üks osa?
- Katsetasin rakendust mõned päevad tagasi ning tähelepanekud olid sellised:
- Põhimõtteliselt on „kütteregistri“ ekraanivormi täitmine loogiline ja intuitiivne.
- Kohustuslikud väljad peaksid olema täidetavad üksnes etteantud valikute kaudu, kusjuures kõik terminid peaksid tulema olemasolevatest õigusaktidest ning standarditest. Mõttetuid asju pole otstarbekas sisestama hakatagi. See jutt on eelkõige selle „korstna- ja kütteseadme tunnuse“ kohta. Mitte ei mõista mida see tähendama peaks.
- Tundub, et mõned väljad saaks sisustada automaatselt erinevate andmekogudega andmeid vahetades. Ehitisregistris on ehitise küttesüsteemi ja kütteliigi andmeväljad olemas (tõsi, seal mingi imelik nimetus andmeväljal). Seega- kas ikka on kaalutud erinevaid võimalusi, et mitte dubleerida riigil juba olemas olevaid andmeid ja mitte tõsta „kütteregistrisse“ andmete sisestaja halduskoormust.
- Üks asi veel- kõik tähelepanekud peaks saama fikseerida vahetult „testkeskkonnas“. Selleks võiks „Kütteregistri“ ekraanivormile tekitada vastava nupukese kuhu vajutades avaneb vigade ja tähelepanekute kirjeldamise ja arendajale edastamise aken.

Isiklikult on mul hea meel kui töötatakse välja töövahendit, mis ühel või teisel määral meie tööd kergendaks. Jõudu tegijatele.

Re: Päästeameti küttesüsteemide puhastamise andmebaas

Postitus Postitas Tarmo.Tuisk » 11 01 2017, 22:43

Mehed me vist ka kohe kole hoogu , see ju selleks antigi , et me saaksime teha ettepanekuid.

Tore , on olla kojas kus vähemalt tekivad mõtted , meestel arusaamad.

Jõudu tööle :D

Re: Päästeameti küttesüsteemide puhastamise andmebaas

Postitus Postitas Tarmo.Tuisk » 11 01 2017, 22:35

Külaline kirjutas:Ei suuda ära mõistatada mis tähendab "Küttesüsteemi tunnus"?

sama küsimus mul

Re: Päästeameti küttesüsteemide puhastamise andmebaas

Postitus Postitas Tarmo.Tuisk » 11 01 2017, 22:34

Mida te kirjutaiste küttesüsteemi tunnuse alla?
Kas tulevikus see asi ka seotakse hooneregistriga? Praegu kui hooneregistrisse minna siis seal on ju juba kirjas mis kütted jne.Miks me peame hakkama al nullist kõike sisestama.
Teine mis täna ka käis läbi , ühes ettevõttes mitu pühkijat . Kuskile peaks ikka see ka märgitama mis ettevõttega tegu. Seaduse silmis ju eraisik teenust osutada , seda teenust ei saa.
Lahter ikka võiks olla , ja see siduv nt kui logid sisse oma id kaartiga siis oled selle firma esindaja.
Saan aru osadel meestel on al fie ja siis veel firmad , siis peab ta sealt al valima millise firma alt ta tööd teeb. antud objektil.
Kindlasti on vaja juba praegu tihedalt suhelda sellel teemal koguaeg päästeametiga. Samuti nõus , et vaja teha , näidis täitmise video. Ja juba ka uutele kes alles tulevad koolist või lõpetavad , peaks ka seda kohta näitama.

Re: Päästeameti küttesüsteemide puhastamise andmebaas

Postitus Postitas Külaline » 11 01 2017, 11:56

Ei suuda ära mõistatada mis tähendab "Küttesüsteemi tunnus"?

Üles

cron
Bridge by mehdiplugins.com
Bänner
Bänner
Koda soovitab