03 | 12 | 2023

Appi,mu korter on nii ära tahmunud!

Postita vastus


See küsimus võimaldab ennetada automaatseid sisestusi.
Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BB-kood on SEES
[img] on VÄLJAS
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Smailid on SEES
Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Appi,mu korter on nii ära tahmunud!

Appi,mu korter on nii ära tahmunud!

Postitus Postitas selerest » 22 04 2016, 02:46

Tere!
Olen väga mures oma korteri pärast.Renoveerisin 6 aastat tagasi ja ehitasin ka uue ahju.Tubades sai ka remont tehtud.Suur oli mu üllatus,kui nüüd 4 aatat hiljem sisse astudes tahmased seinad-laed vastu vaatasid. Ahjumeistriga kokku saada ei ole õnnestunud ja nüüd ma vajangi tarka inimest,kes ahju hingeelu tunneb.Sisse ajab korstnajala juurest...vaatasin,et mööda seina on liistu tagant lausa ringi peale teinud.Ahi kütab kahte tuba ja tahmanud on ta mõlemat tuba.Olen nüüd ise ka kohapeal olnud ja kütmisel tunnen vingu...aknad vahetatud,aga alati küttele pannes avan õhutuseks ühe akna veidi,et õhku saaks.Kui ma mingi hetk arvasin,et üüriline ei ole õigesti kütnud,siis nüüd on tunne,et midagi on ikka algusest peale korstnajala juures viltu.Ahjul on 2 siibrit .
Vähe sellest,et kole ja must...see hakkab ju tervisele ka. Palun aidake mind nõu-jõuga.Elan Põlvamaal Moostes ja minu tel. on 5027569.

Üles

cron
Bridge by mehdiplugins.com
Bänner
Bänner
Koda soovitab