23 | 04 | 2024

Korsten II korrusel

Foorumi reeglid
Foorumisse võib huviline postitada oma arvamusi ja ettepanekuid. Foorumi omanik toimetab kasutajate postitusi oma parema äranägemise järgi ja ei vastuta ei postituste sisu ega selle kasutamise tagajärgede eest.

Postita vastus


See küsimus võimaldab ennetada automaatseid sisestusi.
Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Smailid on SEES
Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Korsten II korrusel

Korsten II korrusel

Postitus Postitas averas » 14 11 2019, 12:08

Kas keegi oskab nõu anda või soovitada, kuhu peaks pöörduma. Nimelt elame puumajas, kus vanasti oli ahjuküte ning praguseks on kõige alumistel elanikel saunad ja seetõttu on meil I ja II korrusel korstnad. I korruse omad ei häiri, sest jooksevad ilusti seina sees, vaid veidi ulatuvad üle. Probleem on aga II korruse korstnas, mis on meil keset tuba. Võimalik, et me seda sealt eemaldada ei saa aga ehk annaks väiksemaks teha? Kortna ühte otsa on lisaks ehitatud pea 10 cm lisa ots kipsist. Ehk tohiks selle maha võtta? Korsten ise jookseb I- lt korruselt II-se. Lisa kipsist tehtud osale on tehtud ülesse väike õhutustoru ots, mis aga alla ei jookse seega pole alumisega seotud. Almisel korstnal jookseb õhutustoru otse kortstnast, mitte pole ehitatud lisa juppi. Kui saaks kuidagi kasvõi selle lisa jupi maha võtta annaks II korrusele juba ruumi juurde. Keeruline lugu, kuid ehk keegi teab, kes aitaks????

Üles

Bridge by mehdiplugins.com
Bänner
Bänner
Koda soovitab