02 | 06 | 2023

Korstnapühkija puudulik töö

Tähelepanekud korstnapühkijate kohta, häid asju ja asju, mis võiksid paremini olla.
Palun tehke foorumisse omavahel mitteseotud asjade ja juhtumite kohta uus teema (nupp "Uus teema"!)
Foorumi reeglid
Foorumisse võib huviline postitada oma arvamusi ja ettepanekuid. Foorumi omanik toimetab kasutajate postitusi oma parema äranägemise järgi ja ei vastuta ei postituste sisu ega selle kasutamise tagajärgede eest.

Korstnapühkija puudulik töö

PostitusPostitas Arvidas » 10 04 2015, 20:34

01.12.2014 käis korstnapühkija R.Romanovski korstnaid puhastamas, mille kohta kirjutas ka akti, kus kinnitas, et kõik on puhas ja korras. 2015 märtsis tellisime ahjuehituse, mille käigus tuvastas pottsepp, et üks lõõr on umbes (linnupesa juba pikemat aega) ja korstnapitsikivid lagunenud. Seega korstnapühkija R.Romanovski tegi oma tööd puudulikult jättes selle lõõri puhastamata ja jätes informeerimata korstnapitsi halvast seisust. Kahjuks ei olnud ta nõus seda olukorda lahendama, mille peale olin sunnitud asjalikuma korstnapühkija tellima, kes tegi oma tööd korralikult. Kas korstnapühkijatel kaasneb ka mingi vastutus või võidaksegi oma tööd puudulikult teha ja kirjutada vale informatsiooniga akte?
Arvidas
 

Re: Korstnapühkija puudulik töö

PostitusPostitas Hillimar Heinroos » 04 05 2015, 19:33

Tere Lp Arvidas

Täname, et olete juhtinud tähelepanu korstnapühkija tegemata töö kohta. Korstnapühkija peab ikka veenduma, et peale tema teostatud tööd on kõik lõõrid ja korstnad kontrollitud ja terved. Kui esineb puudusi, peab kindlasti seda korstnapühkimis aktis märkima.
Kõik korstnapühkijad on ka juriidilised isikud, seega võite pöörduda Tarbijakaitseametisse, kui ei saanud omavahel kokkuleppele.
Korstnapühkijate Kojal ei ole õigust kedagi karistada, aga me saame nende korstnapühkijatega rääkida ja loota, et sellest õpitakse.

Edu edaspidiseks ja loodame, et uus korstnapühkija jääb Teid teenindama pikaks ajaks.

Lugupidamisega
Hillimar Heinroos
Hillimar Heinroos
 

Korstnapühkija puudulik töö-FIE Marko Bandis

PostitusPostitas klient » 18 08 2015, 13:40

18.08.15 kutsusin Marko Bandise oma maja 2 korstent puhastama- alt tööd jälgides panin tähele, et korstna puhastamiseks kulus minut või kaks- hari alla ja hari üles ja veelkord ja kogu lugu. Siiani on korstanpühkijad puhastanud minu arust ikka tunduvalt põhjalikumalt- meetri kaupa on puhastatud korstent kümneid kordi ja järjest allapoole on selliste töövõtetega mindud. Palusin, et ta ikka teeks korralikult- mulle vastas, et paremini ei oska ja et korstnad on väga hästi puhastatud- kui nii siis nii- tuli noormees katuselt alla ja asus tahma välja võtma. Aga kuna meie korstent on puhastatud 25 aastat, vahepeal ise ja vahepeal korstnapühkijad siis tundus mulle asi ikka väga kahtlane- ronisin üles ja ennäe- sauna korsten(kütame väga harva) - kui panin käe sisse nii kaugele kui ulatusin siis korsten kaetud nagu sametiga, tunned näppudega, et paks tahmakiht peal ja kui läksin maja korstna juurde(keskküte) siis sõrmega puudutades pudenes korstna küljest robinal tahma alla- oli küll näha, et on harjaga natuke kriibitud aga tegelikult korsten väga halvasti puhastatud. Seega- kontrollige korstnapühkijate tööd üle!
klient
 

Korstnapühkija puudulik töö

PostitusPostitas tõnu » 18 08 2015, 19:47

kusagilt lugesin, et tuleb kontrollida kutsetunnistust- huvi pärast proovisin otsida marko bandise kutsetunnistust- JA POLE,- SEEGA EI MAKSA IGA SOSS- SEPPA OMA KATUSELE LUBADA
Kutsetunnistused
http://kutsekoda.ee/et/kutseregister/kutsetunnistused
tõnu
 

Re: Korstnapühkija puudulik töö

PostitusPostitas Hillimar Heinroos » 18 08 2015, 23:14

Tere!

Pean parandama Teie postitust, kus väidate, et korstnapühkija Marko Bandisel puudub kehtiv kutsetunnistus. Marko Bandisel on kehtiv kutsetunnistus, kuni 2019.

Kõige lihtsam viis kontrollida on, kui lähete Kutsekoja kodulehele ja leiate paremalt ülevalt lahtri
"otsing", kuhu sisestate isiku nime, siis süsteem leiab otsitava ja sealt ka kehtivad tunnistused.

Lugupidamisega
Hillimar Heinroos
Hillimar Heinroos
 

Re: Korstnapühkija puudulik töö

PostitusPostitas Wolly » 19 09 2015, 12:55

Ennem inimese laimamist võiks ikka kindlaks teha kas tal on kutsetunnistus või mitte!Reeglina ei lähegi korstna enda pühkimisega aega üle paari minuti.Jah on erandeid ja siis on ka kuulda kui tahm korstnast robinal kukub!Sellisel juhul tuleks niikaua pühkida,et seda häält poleks enam kuulda!Mina pühin alati korstent vastavalt vajadusele.Kui korsten on puhas ja midagi pühkida pole,siis ma ei hakka nägu tegema,et hirmus tahmane on!Virisejad leiavad alati põhjuse virisemiseks!Muidugi võib alati kontrollida korstnapühkija tööd ja kindlasti on eestis ka neid kes seda väga hästi ei tee või ei oska!Üldiselt on siiski korstnapühkija see kes sellest asjast kõige paremini jagab!Antud juhul võiksite kutsuda uurima järgmise korstnapühkija või võtke ise hari ja pühkige palju õigeks arvate ja vaadake kuipalju tahma korstnajalga juurde tuli!
Wolly
 

Re: Korstnapühkija puudulik töö

PostitusPostitas LTR » 20 09 2015, 15:09

Marko Baldise kutsetunnistust ei leidnud lehelt http://www.kutsekoda.ee paremalt ülalt otsingult.Sellelt vastus,ei leidnud midagi.Kui hr Malsroos leidis siis palun õelda,kuidas ta seda tegi.Nagu näha ei tea ka tema seda,sest mulle jääb arusaamatuks vastus kutsetinnistuse kehtivuse kohta-2019 aga nr? LTR :
LTR
 

Re: Korstnapühkija puudulik töö

PostitusPostitas Hillimar Heinroos » 25 11 2015, 20:09

Lp LTR

Juhin Teie tähelepanu isiku nimele, kus otsite isikut nimega Marko Baldis, sellise nimega kutsetunnistust tõesti ei leia. Proovige nimega Marko Bandis ja pilt on hoopiski teine, kus tuleb vastus, et Marko Bandisele on omistatud kutsetunnistus nr 089440 kehtivusega16.04.2014-15.04.2019.

Lugupidamisega
Hillimar Heinroos mitte Malsroos
Hillimar Heinroos
 

Re: Korstnapühkija puudulik töö

PostitusPostitas malroosile » 15 02 2016, 10:47

lõpeta ära see sullerite kaitsmine. lõpeta. teil on õigus teha ettepanek kutsetunnistuste peatamiseks. teate seda väga hästi. aga kui üldine mentaliteet on selline, et kähku pappi siis kuidas sa ikka omasid puudud.
malroosile
 

Re: Korstnapühkija puudulik töö

PostitusPostitas Hillimar Heinroos » 16 02 2016, 00:56

Tere!

Kutsetunnistuse saab kehtetuks tunnistada kutse andja, seega Tuletõrjeliit, mitte Korstnapühkijate Koda.
Ka eraisikud võivad teha avalduse kutse andjale, kui ei ole rahul korstnapühkija tööga.

Lugupidamisega
Hillimar Heinroos
Hillimar Heinroos
 

Järgmine

Mine Korstnapühkijad ja nende tööcron
Bridge by mehdiplugins.com
Bänner
Bänner
Koda soovitab