20 | 04 | 2024

Korstnapühkija ei tule kokkulepitud ajal

Tähelepanekud korstnapühkijate kohta, häid asju ja asju, mis võiksid paremini olla.
Palun tehke foorumisse omavahel mitteseotud asjade ja juhtumite kohta uus teema (nupp "Uus teema"!)
Foorumi reeglid
Foorumisse võib huviline postitada oma arvamusi ja ettepanekuid. Foorumi omanik toimetab kasutajate postitusi oma parema äranägemise järgi ja ei vastuta ei postituste sisu ega selle kasutamise tagajärgede eest.

Korstnapühkija ei tule kokkulepitud ajal

PostitusPostitas RA » 04 11 2015, 17:38

Head korstnapühkijad!

On ilmselge, et kõigil on enne küttehooaega kiire ja järjekorrad pikad. Kui teie nimekirjas oleva korstnapühkijaga sai pea 2 kuud tagasi visiit kokku lepitud Harjumaal 3-4 majapidamise peale ja täna tuleb e-post, et vabandust, ei saa tulla ja ei pakuta ka lahendusi siis kas see on tavapärane suhtumine?
On Teie hulgas kedagi, kes grupi au üleval hoiab ja saaks Harjumaal Rae vallas sel laupäeval mõned elamud ette võtta?
RA
 

Re: Korstnapühkija ei tule kokkulepitud ajal

PostitusPostitas Külaline » 05 11 2015, 22:12

lisage ka nimi
Külaline
 

Re: Korstnapühkija ei tule kokkulepitud ajal

PostitusPostitas RA » 22 11 2015, 22:53

Kahe päeva jooksul pole saanud korstnapühkijalt tagasisidet, millal ta tulla saaks ja kas äkki leidub kedagi, kelle ta enda asemel saab tööd tegema saata. Vaikus.
Esimeses postituses ei toonud nime välja meelega, maine on inimestel kõige suurem väärtus.

Nüüd teen seda sest nii lihtsalt ei käituta!

Korstnapühkija nimi, kellega oli kaks kuud tagasi kokku lepitud laupäevaks 07.11.2015 3-4 majapidamise korstende tuulutustööd on Kerli Lesomägi.
RA
 

Re: Korstnapühkija ei tule kokkulepitud ajal

PostitusPostitas korstnapühkija » 31 01 2016, 14:05

Noo kuulge laupäeval tööinimesed puhkavad,korstnapühkijad on ka tööinimesed!Korstnapühkija pole masin millel augustis juhtme seina panete ja jaanuaris välja tõmbate!Oletame,et klientide kunstlikult tekitatud ülekoormusest ütles tervis ülesse ja sattus haiglasse,siis teatamine problemaatiline ja keda asendama saadab?
Korstnapühkimise õige aeg on kevadel peale hooaja lõppu ja pikk suvi ees millal te oletye kodus ja puhkate ja ei pea töölt ära küsima.
Jah tean,et teie arvates saab korstnapühkija edukalt tööpäeval puhata ja õhtul või nädalavahetusel tööd teha.aga kas see on puhkus kui telefon 24/7 tiriseb ja muudkui mis maksab jne.Puhkus on see kui tööd ei tee,ka kliendiga suhtlemine on töö!Korstnapühkija alustab 8 homkmikul ja lõpetab 16 päeval,peseb end puhtaks.Siis meilkast lahti mis paksult kirju täis palun pakkkumist,kirjadele tuleb vastata ja kõik see võtab tublisti aega,kui on ohtlikud kütteseadmed ette jäänud päeva jooksul siis tuleb ettepanek üäästeametisse teha,digiallkirjastada jne,jne.Kui selle kõik tehtud saab siis mis kell juba ükskord on?Lastega vaja tegeleda,õhtul kinno teatrisse minna jne,jne.Korstnapühkija on samasugune TÖÖINIMENE nagu iga teine kellel ka oma eraelu.
Kallid kliendid õppige kõigepealt oma elu korraldama ja alles siis tulge korstnapühkijat õpetama,et miks õhtul ja nädalavahetusel ei tööta!


Viimati tõstisAnonymous, 31 01 2016, 14:05.
korstnapühkija
 


Mine Korstnapühkijad ja nende tööcron
Bridge by mehdiplugins.com
Bänner
Bänner
Koda soovitab