23 | 04 | 2024

Korsten umbes

Küsimused ja vastused korstnate kohta
Foorumi reeglid
Foorumisse võib huviline postitada oma arvamusi ja ettepanekuid. Foorumi omanik toimetab kasutajate postitusi oma parema äranägemise järgi ja ei vastuta ei postituste sisu ega selle kasutamise tagajärgede eest.

Korsten umbes

PostitusPostitas Urmas » 10 09 2015, 05:34

Nonii, minu mõistus on hetkel otsas ja ehk kellegil on targemaid ideid peale dünamiidi kasutamise.
Asi on selles, et eelmine aasta tegi korstnapühkija ettekirjutuse, et selleks aastaks olgu meie kortermaja korstnad ummistustest vabad. Kahest ummistusest sain jagu tänu meie vabariigi kuulsamale naispottsepale(Riina), keda juhuslikult eile kohalikus ehituspoes trehvasin. Meetod oli lihtne- tegin kolmest 2m keermelatist(14mm) ja jätkumutritest varda ja keevitasin sinna otsa ka nurkrauast "vaieri", aga viimase korstna puhul see ei toimi, kogu kupatus läheb kõveraks. Sain proovitud ka köie otsas oleva terava kangiga(5-6 kilone). Ummistus ise umbes 5m peal arvates korstnapitsist ja altpoolt ka ligi ei pääse. Mida edasi teha, et see ummistus lahti saada? Osta jämedam keermelatt ja proovida uuesti ülevalt taguda? Või on mingeid muid tulemuslikke meetodeid?
Tänud ette!
Panen ka ühe pildi tulemusest, mida võib korstnast kätte saada kui jõud taga. :) Kahtlustan, et lõhkusin ühe naabri köögikubu väljaviigu, aga pole hullu, selline vendi põlv oleks küttekolde jaoks mõeldud korstnalõõris nagunii ebaseaduslik olnud.
IMG_2086.JPG
Urmas
 

Re: Korsten umbes

PostitusPostitas Urmas » 30 09 2015, 20:52

Korras!


Viimati tõstisAnonymous, 30 09 2015, 20:52.
Urmas
 


Mine Korstnadcron
Bridge by mehdiplugins.com
Bänner
Bänner
Koda soovitab