23 | 04 | 2024

Meeldiv kogemus korstnapühkijaga

Tähelepanekud korstnapühkijate kohta, häid asju ja asju, mis võiksid paremini olla.
Palun tehke foorumisse omavahel mitteseotud asjade ja juhtumite kohta uus teema (nupp "Uus teema"!)
Foorumi reeglid
Foorumisse võib huviline postitada oma arvamusi ja ettepanekuid. Foorumi omanik toimetab kasutajate postitusi oma parema äranägemise järgi ja ei vastuta ei postituste sisu ega selle kasutamise tagajärgede eest.

Meeldiv kogemus korstnapühkijaga

PostitusPostitas Ursula » 20 04 2016, 04:44

Eramus, kus käib korrapäraselt korstnapühkija hakkas viimasel ajal mõned aastad tagasi ehitatud ahjus tõmme kaduma, ukse avamisel ajas suitsu sisse, puud ei tahtnud hästi põleda. Soovisin mõne teise korstnapühkija arvamust ja tuttavate kaudu sain Arvo Jõe kontakti ning asjade kontrollimisel selgus, et ahjul oleks vaja lisada tahmaluuk. Samuti teise korruse ahi oli küll töökorras, kuid probleemide ennetamiseks lisas sellele samuti tahmaluugi. Tegi selle töö ära - asi paranes märgatavalt. Köögilõõris läks tahmaluugist korstnasse väga käänuline tee - tuli isegi jõudu näidata, et luud sinna sisse läheks, kuna eelnevalt oli see täiesti avamata. Keldris , kuhu kogunes samuti korstnast tulev tahm ei olnud tuhaimuriga midagi teha, sest tahm oli sealt (tundub) ammu võtmata ja vajas tõsisemat lähenemist. Naabritest vanaprouade juures said asjad samuti asjalikult aetud - oli sealgi väikesi probleeme.
Minu kogemus korstnapühkija Arvo Jõega oli meeldiv ja meie koostöö jätkub!
Ursula
 

Re: Meeldiv kogemus korstnapühkijaga

PostitusPostitas Märt Aimla, Korba küla, Järvamaa » 04 06 2017, 01:09

Kasutasin täna korstnapühkija Hannes Sepa abi: väga tubli, korralik, asjatundlik ja kiire töö! Soovitan kõigile, kel korstnapühkimist vaja.
Märt Aimla, Korba küla, Järvamaa
 

Re: Meeldiv kogemus korstnapühkijaga

PostitusPostitas Gerli » 28 06 2017, 22:12

Soovitan oma kogemuse põhjal kostnapühkijat nimega Hannes Sepp telefoni number on: 56971041 . Tema töö on korralik, kiire ja puhas.
Gerli
 

Meeldiv kogemus korstnapühkijaga

PostitusPostitas Anneli » 10 02 2020, 00:32

Tere kõigile. Jagan oma väga toredat kogemust korstnapühkijaga. Korstnapühkija Keiu Lullu tegi täna suurepärast tööd ning andis olulist konsultatsiooni seoses sellega, kuidas kaminat kütta. Keit on väga professionaalne ja asjalik korstnapühkija. Soovitan kõigile, kelle korstnad vajavad pühkimist.


Viimati tõstisAnonymous, 10 02 2020, 00:32.
Anneli
 


Mine Korstnapühkijad ja nende tööBridge by mehdiplugins.com
Bänner
Bänner
Koda soovitab